Services

Web Design

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Web Development

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Company

About Us

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Contact Us

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Useful Links:

Pricing

Careers

FAQs

Portfolio

Latest News

Kontakt z Przewodnikiem Duchowym

sie 2, 2020

Jak w ogóle „mówi” Guide?

Podczas rozmowy z guidem nie słyszysz jego głosu – to duch. Nie ma strun głosowych, ani nawet języka, w którym mógłby coś powiedzieć, aby go zrozumiano. Natomiast posiada co innego – Twoją szyszynkę, którą znasz pod nazwą „Trzeciego Oka”. Między innymi wydziela się tam naturalnie substancja DMT, która według naukowców jest w sumie bezużyteczna dla naszego organizmu – w momencie śmierci lub bardziej kreatywnych snów jest jej więcej, ale nie wiadomo po co. Natomiast według wierzeń ludów starożytnych ( np. Oko Horusa w Egipcie) jest to miejsce gdzie ciało łączy się z duszą , a więc służy za duchową intuicję. Umiejętność używania szyszynki wiąże się z popularnym pojęciem szóstego zmysłu, kiedy niektóre rzeczy „po prostu się wie”. Ma to wiele zastosowań w rozwoju duchowym, natomiast w kontekście Przewodników Duchowych to właśnie jest główny komunikator.

Intuicja to klucz

Pierwszym krokiem jest zaufanie tej wewnętrznej intuicji. Guide wykorzysta ten kanał, aby przekazać Ci jakiś sygnał, który niepostrzeżenie zaakceptujesz. Przykładowo, spojrzysz na godzinę, zauważysz coś, obok czego normalnie przeszedłbyś obojętnie. Może zdobędziesz kompletnie niepowiązaną interpretację czegoś, która nagle zacznie mieć sens. Zaczniesz zauważać zbiegi okoliczności i to, że naprawdę spora liczba Twoich ruchów to zasługa jakiejś wiadomości, która z nikąd pojawiła się w intuicji bez większego kontekstu, przeszła cichutko przez monitoring racjonalnego umysłu i mamy to.

Skoro znasz już system kontaktu, możemy przejść do praktycznych metod, podzielonych na cztery etapy zależne od stopnia zaawansowania, czyli zaufania tej błyskotliwej intuicji.

ETAP I – Znaki

Poproś go o znaki. Jakie? Zorientujesz się. Najczęściej są to tak zwane lustrzane godziny, czyli często podczas sprawdzania przypadkowo godziny ukaże się piękna przereklamowana 11:11. Ale tak samo działa 09:09, 21:12 i tak dalej. Możesz także zobaczyć ciekawą cenę za produkty w sklepie odzieżowym, na przykład 222,22 zł. Albo rejestracje PO 88088. Przewodnicy duchowi lubią liczby.

Innym przykładem może być częste widzenie jakiegoś słowa/ nazwiska. Czyli to samo tylko z literami. Gdy w ciągu 10 minut zorientowałeś się, że jesteś na ulicy Lucy Montgomery, w radiu mówią o wspaniałym naukowcu Montgomery i szkoła po prawej stronie jest imienia Montgomery’ego to coś się święci.

Kolejnym przykładem są przedmioty, które pojawiają się z nikąd. W moim wypadku były to pióra , które nagle pojawiały się w pokoju. Pierz? Może. Ale kilka razy dziennie? W autobusie, na ogrodzie, na zeszycie na uczelni. A na koniec dnia w drodze do domu wielki bilbord z piórkiem, jako twarz nowej mlecznej czekolady. Piórko jest bardzo oczywistym znakiem, więc nie dziwię się, że mój guide go wybrał – inne prawdopodobnie bym zignorowała. Dlatego też mogą to być inne przedmioty, dostosowane do Ciebie.

Wszystkie z tych znaków mogą być zbiegiem okoliczności. Natomiast co sprawia, że dostrzegamy ten zbieg okoliczności? Że akurat spojrzymy na tą godzinę czy na ten zeszyt a nie przejdziemy obok obojętnie? I jeszcze czujemy ten niesamowity dreszcz, a oczy łzawią same ze szczęścia.

ETAP II – Piosenki i sny

Z pewnością kiedyś jakaś piosenka chodziła Ci długo po głowie nie wiadomo skąd. Nawet jej za bardzo nie lubisz ( i nie jest to piosenka z reklamy!). Po pewnym czasie okazało się, że w sumie to doskonale opisuje Twoją sytuację. Fakt, że zwracasz uwagę akurat na tą piosenkę i akurat ona jakoś do Ciebie trafia także jest znakiem od Guide. No dobrze… A gdyby tak odwrócić role?

Wejdź na swoją ulubioną playlistę i ustaw odtwarzanie na losowe. Powiedz sobie, że chcesz się skontaktować z guidem a następnie zadaj jakieś pytanie, najlepiej otwarte aby zostawić sobie spore pole do interpretacji. Odpal playlistę. Jeżeli wsłuchasz się w piosenkę, zobaczysz tłumaczenie, prawdopodobnie właśnie tam zobaczysz odpowiedź. To jest do dzisiaj mój ulubiony sposób komunikacji z guidem, ponieważ jest przyjemny i nie wymaga większego skupienia.

Podobnie ze snami – mimo, że nie pamiętamy snu, cały czas widzimy przed sobą jeden konkretny fragment. Może to fragment, gdzie ptak wzbija się w niebo? Może ten ptak to Zwierzę Mocy Twojego Guide’a – symbol/totem z którym się utożsamia i ma podobny archetyp. Wychwyć takie smaczki ze swoich snów i posłuż się symboliką aby dowiedzieć się, co ma Ci do przekazania Twój Guide.

ETAP III – Formy „wróżbiarstwa”

Jeżeli już wiemy, na czym polega interpretacja, lecimy z tym dalej wykorzystując do tego inne narzędzia. Musisz wiedzieć, że nie jest to „czary-mary” z magiczną kulą. Wszelkie narzędzia do wróżbiarstwa, takie jak runy, fusy, czy tarot są skonstruowane w taki sposób, aby interpretacje z intuicji pojawiały się w płynny, stabilny sposób. Skojarzenia budują pewien obraz, natomiast podczas nich pojawi się błyskotliwa myśl z intuicji. Działa to identycznie, jak w poprzednim punkcie z piosenkami i zadaniem polegającym na ich interpretacji. Podczas klasycznego szukania sensu przez umysł i racjonalne Ego oraz jakieś poczucie estetyki pomiędzy nagle przebije się „to coś” od guide, które uruchomi nowy sposób myślenia o danej sprawie.

Jeżeli nie potrafisz lub nie chcesz używać tych narzędzi ze względu na swoje poglądy śmiało możesz z nich zrezygnować. Możesz również skorzystać z usług osób, które się tym zajmują (zajrzyj na mój Instagram).

ETAP IV – Rozmowa

Jest to ostatni etap kontaktu z Guide, ponieważ tutaj całkowicie ufamy intuicji i dajemy jej szerokie pole do popisu. Nie używamy do tego już żadnych narzędzi, a jedynie swoich myśli. Można śmiało powiedzieć, że ten kontakt jest pewnego rodzaju telepatią. Tutaj najważniejsze jest pewnego rodzaju przywitanie oraz pożegnanie. I to nie dlatego, że okazujemy Guidowi szacunek. Robimy to po to, aby samemu utwierdzić siebie oraz swój mózg kiedy to robimy. To może być zwykła myśl „lol teraz z Tobą gadam” i „ok dzięki”

Następnie prowadzimy normalnie konwersację (jeżeli chcesz, możesz mówić na głos ! ). Poprzednie etapy polegały na nauce słuchania i zaufania natomiast tutaj my możemy także jakiś komunikat nadawać. Możesz rozmawiać jak na kawie, po prostu myśl sobie za pomocą tego głównego głosu, który słyszysz w swojej głowie. Bardzo ważne jest abyś był przekonany. o tym, że to komunikat skierowany do guide’a.

Po zakończeniu zdania obserwuj swoje myśli. Bardzo prawdopodobne jest to, że sam sobie odpowiesz na nie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie dziwne wrażenie, że ta myśl „nie pasuje”. Nie będę ryzykować słowami, że „nie jest Twoja”, natomiast rozpoznasz, że nie jest ona całkowicie od Ciebie. I czujesz taką wewnętrzną radość, że „to jest to”. A to właśnie dlatego, że to przesłanie pochodzi ze świata duchowego. Co więcej, nie jest zgodne z tym co uznałaby Twoja dusza i po prostu czujesz, że źródłem jest Guide. W ten sposób pytasz, rozmawiasz i czasem łapiesz się na pytaniach „Nie istotnych” gdzie słyszysz ciszę. Łap te pierwsze, błyskotliwe myśli. Z czasem podczas praktyki sam poczujesz, jakie uczucie próbuję wytłumaczyć.

Pamiętajmy, że jest to relacja jak każda inna pod takim względem, że możemy ją zawsze doskonalić. Miło jest czasem powiedzieć jakieś „dzięki ziom, fajnie, że jesteś”. Takie głupie słowa wzmacniają i podnoszą wibrację, co skutkuje po prostu szczęściem i większą motywacją dla was obu.

Tak samo natomiast działa to w drugą stronę. Jeżeli mówiąc wprost potraktujesz guide jak śmiecia to cóż, karma do Ciebie wróci i nie znajdziesz od niego przekazu. Guide nadal będzie Ci pomagał ale nie będzie tak oczywisty jak poprzednio. Pamiętaj, że on też uczy się tej komunikacji z Tobą. Łatwiej mu po prostu odwalić robotę bez zbędnej gadaniny. Dlatego dbaj o tą relacje i bądź… ludzki!

Pierwsza Wiadomość

Wielu osobom pomogłam skontaktować się z Guidem i za każdym razem początek był IDENTYCZNY. Guide pierwszy wyciąga do nas rękę. To on zaczyna dialog, a do tego ruchu potrzebuje jedynie znaku od nas, czyli pojedynczej myśli „ej w sumie fajnie by było mieć z nim kontakt”.

Jak wygląda pierwsza wiadomość? Zawsze tak samo! Czy to piosenka, czy film, czy książka. Jak brzmi treść? „Fajnie, że próbujesz, też chce z Tobą gadać ziomek. Zaufaj mi, damy radę”. Z pewnością piosenka, która zacznie Cię śledzić w przeciągu kilku dni także będzie miała ten przekaz. Powodzenia !

„Współczuję ci, ale kiedy uwierzyłeś, że jesteś sam?”
– przykład wersu z piosenki użytej do pierwszej wiadomości od Guide’a

Autorka

Nora

2 komentarze

  1. Penny

    Chcę tylko powiedzieć, że dzięki za te posty, za tego bloga. Bardzo podoba mi się to co tu robisz i cieszę się, że dajesz mi i innym możliwość się w to zagłębić. Myślę, że potrzebowałam tu trafić i chyba nie stało się to bez powodu. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki

    Odpowiedz
  2. Tomek

    Dokladnie pokrywa sie to z moimi doswiadczeniami w tej materii. Ja do zadawania pytan i otrzymywania odpowiedzi wspomagam sie wahadelkiem. Jest bardziej czule na niuanse i podteksty (roznie drga). Zwykle tez wtedy odpala ten 'wewnetrzny glos’. Niemniej ja interpretuje to wszystko jako kontakt z duchem wszechswiata/wyzsza jaznia/a czasem po prostu glosami z podswiadomosci. Zwal jak zwal, najwazniejsze, ze dziala 🙂

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Articles

Jak zacząć?

Jak zacząć?

Najważniejszą kwestią jest to, że każdy rozwija się duchowo - tak, robisz to już teraz! Podczas...

czytaj dalej
Otwieranie Czakr

Otwieranie Czakr

Na początek warto zauważyć, że każda kultura ma własne słownictwo także dotyczące czakr. Często...

czytaj dalej