Services

Web Design

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Web Development

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Company

About Us

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Contact Us

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Useful Links:

Pricing

Careers

FAQs

Portfolio

Latest News

GUIDE – Twój osobisty przewodnik duchowy

cze 5, 2020

Masz przyjaciela

Każdy człowiek na świecie posiada co najmniej jednego Przewodnika Duchowego (będziemy nazywać go skrótowo”guidem”). Nawet ty -gdziekolwiek teraz jesteś, gdzieś obok znajduje się istota, wiązka energii, której zadanie polega na pomaganiu Ci, dawaniu wsparcia i przede wszystkim umożliwia kontakt ze światem duchowym.

Kto to guide? Jak wygląda?

Tak jak wspomniałam jest to wiązka energii o własnej świadomości czyli coś w stylu duszy/ ciała metafizycznego. W chrześcijaństwie występuje określenie Anioła Stróża, natomiast mam osobiście wrażenie, że przez pewną modlitwę taki byt przeszedł do bajeczek i jest gdzieś między krasnoludkami a wróżkami. Natomiast tak, on istnieje, a nawet może być ich kilka. Zdarza się, że są to bratnie dusze, bliźniacze płomienie lub zmarli.

GUIDE INDYWIDUALNY – zawsze obok

Guide indywidualny jak sama nazwa wskazuje przypisany jest jednej osobie na raz. On nie powinien być traktowany jako ktoś obcy. Mamy z nim kontakt także przed narodzeniem. Zna nasze gusta i charakter. Ma bezpośrednią więź z naszą podświadomością – za jej pomocą może również się z nami kontaktować. Taka komunikacja na początku wymaga to trochę praktyki.

Obowiązki Twojego Guide’a Indywidualnego

 • przewodnictwo w rozwoju
  Najważniejszą rolą jest przypominanie podopiecznemu o świecie duchowym, umieszczonym w nim Wyższym Ja (duszy). Niestety system EGO jest silniejszy i nie widzi sensu w energii skoro w świecie materialnym może się bogacić lub najeść. Naszym zadaniem jest odnaleźć balans i rozwijać się zarówno duchowo jak i osobiście. A zadaniem guide’a jest pomoc.
 • prowadzenie w kierunku przeznaczonego spełnienia
  Guide znał nas pewien czas przed narodzinami i śledzi całe nasze życie we wcieleniu fizycznym. Zna nas najlepiej, ponieważ jest z nami od początku. Wie jakich znaków używać i do jakich zbiegów okoliczności doprowadzać, abyśmy nie zboczyli z karmicznej ścieżki przeznaczenia. Drogę zawsze wybieramy my, natomiast pewne epizody to ich interwencja ku nowym naukom i krokom w rozwoju.
 • kontakt ze światem duchowym
  Guide przekazuje nam myśli za pomocą naszej podświadomości, która powiązana jest z szyszynką znajdującą się w naszym mózgu ( Trzecie Oko ) . Dlatego czasem te genialne pomysły lub myśli zapalają się w naszej głowie jak lampka mimo, że nasza świadoma analiza problemu kierowała się inaczej.
 • pomoc w kryzysach jako nadzieja
  Zdarzyło Ci się nucić lub nawet usłyszeć w radiu piosenkę, która momentalnie poprawiła Ci humor, opisuje Twoją sytuację lub podsunęła jakiś pomysł? Tą nadzieje na lepsze jutro podsuwa guide w każdy możliwy sposób. Wystarczy szukać znaków i dostrzegać je.
 • ochrona przed niebezpieczeństwem
  Guide naprawdę rzadko pokazuje się jako „grom z nieba”. Zazwyczaj pomaga nam w sposób, którego nie dostrzegamy. Zdarzyło Ci się, że „budzik nie zadzwonił?” Czasami potrafimy odnaleźć szczęście w nieszczęściu, natomiast jeszcze częściej nie zdajemy sobie sprawy jaki wpływ miała dla nas ta zmiana toru. Może uratowała przed wypadkiem? A może zlikwidowała potencjalnie katastrofalny efekt motyla? Nic nie dzieje się przypadkowo.

Na koniec – inne rodzaje guide’ów

 • Rodzina
  Może masz w rodzinie kogoś na kogo zawsze możesz liczyć i nigdy nie potrafił Cię skrytykować? Kto zawsze Cię wspiera, nie ocenia i próbuje chronić przed niebezpieczeństwem? Bardzo możliwe, że jeden z Twoich guide’ów.
 • Przodkowie, zmarli, patroni
  Niektóre osoby po śmierci inkarnują się dalej bez oglądania się za siebie. Inne zostają jeszcze przez jakiś czas. Przodkowie (lub cień po nich) chronią nasze rodziny bezpośrednio z linii krwi. Zmarli mogą jednak wybrać kim się opiekują. Mogą stać się patronami pewnej grupy osób (np. święci – św. Krzysztof patron kierowców) lub jednej osoby – w ten sposób mogą zostać Twoim przewodnikiem indywidualnym.
 • Zwierzęta
  Czy masz psa, z którym porozumiewasz się bez problemów? Może jakiś zwierzak jest przywiązany właśnie do Ciebie i nie ukrywa tego? Jeżeli nie jest to wywołane dokarmianiem pod stołem w ramach przekupstwa, wasz guide poprawia wam humor jako wasze zwierzę domowe.
 • Przyjaciele
  Może w pewnym krytycznym momencie Twojego życia z choinki urwała się osoba, która jakoś dziwnie bardzo się o Ciebie martwi i zaczyna być głównym wsparciem. Tą osobę mógł przysłać Twój guide indywidualny, o którym napiszę w kolejnym punkcie. A może jeden z guide’ów po prostu intuicyjnie Cie odnalazł w dobrym miejscu i w dobrym czasie?

Autorka

Nora

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Articles

Jak zacząć?

Jak zacząć?

Najważniejszą kwestią jest to, że każdy rozwija się duchowo - tak, robisz to już teraz! Podczas...

czytaj dalej
Otwieranie Czakr

Otwieranie Czakr

Na początek warto zauważyć, że każda kultura ma własne słownictwo także dotyczące czakr. Często...

czytaj dalej